Mamy zwycięstwo i porażkę!!!

Dwie drużyny z naszego rocznika  rozegrały dzisiaj  swoje mecze ligowe. Bramkarz Bartek, w meczu przeciwko Centrum Radom wyciągał naprawdę groźne piłki. Tym razem była porażka, ale właśnie one kształtują charaktery i mobilizują  do ćwiczeń.

Z kolei mecz drugiej  poszedł zdecydowanie lepiej, chociaż było kilka groźnych akcji przeciwników. Nasi chłopcy dobrze weszli w mecz i realizowali konsekwentnie wszystkie zalożenia taktyczne przeciwko AS Radomiak przekazane przez trenera.Wynik cieszy, ale nie spoczywamy na laurach.

Taka jest piłka nożna, raz się  wygrywa, a raz przegrywa.Na pozytywne efekty trzeba cały czas ciężko pracować na treningach. Nie ma co się załamywać. Bawimy się, rozwijamy sportowo i co ważne,  jesteśmy aktywni ruchowo !