Mecz rewanżowy z dziewczynami z Luks Radom !!!

Chłopcy rozegrali rewanżowe spotkanie z ... Dziewczynami LUKS SPORTOWA CZWÓRKA - wyciągnęły wnioski z poprzedniego meczu i tym razem w pierwszej połowie to One strzeliły pierwszego gola, który dał im prowadzenie przez jakiś czas. Chłopcy gonili wynik i udało się strzelić na prowadzenie 2:1. Ale dziewczyny nie odpuszczały i wyrównały na 2:2 w drugiej połowie. Wynik ten był, aż do końca trzeciej kwarty. Ale już w ostatniej, czwartej części meczu, to nasi chłopcy kreowali grę na boisku i rozstrzelali się na dobre, pokonując znakomitą bramkarkę LUKS, aż cztery razy, co dało zwycięstwo w tym spotkaniu z wynikiem końcowym Bronki - 6:2 - Luks.

Gratulujemy naszej drużynie fajnej gry na boisku, a przeciwnej dziękujemy za spotkanie w duchu Fair Play :).