Mecz z Energią Kozienice

Przeciwnicy wysocy, starsi i na swoim rewirze ... hmm to nic !!! Z kolei nasi już po odprawie trenerów, wiedzą już jak ...,,będą grać swoje,,

Boisko duże, zawodników więcej niż do tej pory, zasady gry zmienne - muszą wejść jeszcze w krew (kilka błędów na spalonym).

Zaczynamy grę według ustawienia i ustalonej taktyki. Jest gorąco, murawa sztuczna, nagrzana, przeciwnicy zdeterminowani widać że nastawieni na "Victorię". A jednak...

Dziś to nasi ... dali radę.

W pierwszej połowie z wielkim powerem wszedł Kacper Rutkowski (stary) gromiąc trzech broniących i bramkarza w asyście Franka Stępniewskiego oddając celny strzał ku niezadowoleniu Energii Kozienice . W drugiej części z wolnego poprawił na 2:0 kończąc mecz nasz obrońca spokojnie i zdecydowanie swoją niezawodną techniką Igor Zarębski.

WYNIKI SPOTKANIA:

BROŃ RADOM  2 - ENERGIA KOZIENICE 0