PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO MŁODYCH BRONIARZY !!!

PODWÓJNE  ZWYCIĘSTWO MŁODYCH BRONIARZY !!!

W dniu dzisiejszym zagraliśmy w Górze Kalwarii halowy turniej o PUCHAR PREZESA KLUBU MKS KORONA GÓRA KALWARIA. Zdobywając dwa pierwsze miejsca młodzi Broniarze udowodnili sobie i trenerom że ich ciężka praca owocuje.

Było to dla nas kolejne nowe a zarazem świetne doświadczenie ,gdyż tym razem trenerzy pomieszali składy grupy BIAŁEJ i NIEBIESKIEJ. Było dużo emocji na szczęście takich pozytywnych gdyż chłopcy okazali się być drużyną zgraną i nie pokonaną kontynuując swoje umiejętności jakie osiągają z każdym treningiem i turniejem pod nadzorem niezawodnych trenerów.

GRATULUJEMY również MATEUSZOWI SKORŻY który został ZAWODNIKIEM TURNIEJU !

Ogromne podziękowania i gratulacje kierujemy również dla sędziego MARKA LEWANDOWSKIEGO,który dostał wyróżnienie od organizatorów w pełni zasłużone. Spokój i opanowanie jakie towarzyszyło mu na boisku  podczas wielu sytuacji czasami kontrowersyjnych zrobiła ogromne wrażenie na nas. Po wielu doświadczeniach naszej skromniej kariery możemy z czystym sumieniem określić tegoż sędziego ,,ideałem sędziowskim,, życzymy sobie tylko takich spotykać na swojej drodze. Dziękujemy bardzo! Dla organizatorów również ogromne podziękowania za miłą atmosferę i zaproszenie.

KOŃCOWE WYNIKI :

I miejsce -  BROŃ I

II miejsce  - BROŃ II

III miejsce  - KORONA GK I

IV miejsce - FA PIASECZNO

V miejsce  - LEGIA GRÓJEC

VI miejsce  - KORONA II

VII miejsce  - GKS CHYNÓW

VIII miejsce  - VIKTORIA

,,BRAWO,SUPER,DO PRZODU CHŁOPAKI "!!!

SKŁAD W JAKIM DZIŚ CHŁOPCY ZAGRALI:

BROŃ I:

1. Turbiarz Adam

2. Zarębski Igor

3. Stniszewski Jakub

4. Wąsik Łukasz

5. Rutkowski Kacper(stary)

6. Rutkowski Kacper (Ejma)

7. Wilczyński Wiktor

8. Kozłowski Wiktor