Sparing z Orlikiem z porażką!

Zapowiadało się wszystko zupełnie inaczej, piłka była po stronie naszej drużyny, praktycznie trzy czwarte meczu prowadzili 3:0 i na koniec taki nie fart...na pewno zmęczenie do tego wkradło się kilka niedociągnięć i wynik jak to w piłce bywa diametralnie się zmienił.

Biorąc pod uwagę, iż dopiero zaczynamy grać na dużym boisku i fakt że gramy z drużynami starszymi od siebie chłopaki wypadają naprawdę dobrze. Sezon na boisku się dopiero zaczyna a nasza kadra się dopiero rozkręca i jeszcze nie raz nas zaskoczą pozytywnymi wynikami.Trzymamy kciuki!!!

WYNIK DZISIEJSZEGO SPOTKANIA:

BROŃ RADOM 3 - 4 ORLIK

Na koniec ponownie ogromna prośba do rodziców i do chłopaków bo już są na tyle duzi aby brać odpowiedzialność za stroje PO KAŻDYM MECZU PRZYNOSIMY STROJE DO TRENERÓW!!!