TRENING DZIŚ...

Dziś trening bez zmian jedna grupa 16 druga 17 na orliku.

Dziś również należy się określić z wyjazdem na obóz do Głuchołaz. Tak jak trenerzy mówili to ma być dla chłopaków odpoczynek,relaks i podsumowanie sezonu a nie kolejna rywalizacja. Należy im się to po ciężkim i owocnym sezonie. Mamy w planie i na to stawiamy rozmowy, strategie i kolejne ustalenia na sezon piłkarski. Młodzież jest coraz starsza i będą grać na dużych boiskach będzie ich potrzeba więcej na boisku i kończy się podział na grupy czerwona,niebieska i biała-są jedna drużyną i dajmy szanse każdemu,,wszyscy kiedyś zaczynaliśmy,, Większość już spróbowała jak to jest na większym boisku. Rodzice dziś decyzja wg własnego sumienia!!!

Po treningu będzie informacja co do jutrzejszego meczu na wyjezdzie w Iłży z Polonia Iłża.