Tym razem podwójny sukces!

Dziś pogoda mało sprzyjająca, ale nie przeraziło to chłopaków. Mecz nie należał do prostych jak to zwykle bywa. W pierwszej połowie prowadzili przeciwnicy na szczęście nasi nadrobili straty nawet z nawiązką co pozwoliło nam ten mecz wygrać. Trzeba przyznać iż poprzeczka przeciwników stawiana nam jest dość wysoko, chłopaki starsi i naprawdę grają świetnie, ale nasi nadrabiają pozytywnie umiejętnościami i są efekty.Tak trzymać młoda kadra.

Wczoraj nasza druga grupa zagrała w Zwoleniu ze Zwolenianką. Rywale raczej byli zaskoczeni umiejętnościami naszej grupy co pozwoliło nam zdobyć dość zadawalającą przewagę bramkową. Co nie oznacza że chłopaki nie walczyli, bo dawali z siebie wszystko i ta przewaga nie oznacza że należy na luzie podchodzić do takich grup. Już nie raz zostaliśmy zaskoczeni przez naszą lekkomyślność.

WYNIKI SPOTKAŃ:

BROŃ  10  -  3  ZWOLENIANKA