Windoor Cup

Jutro finały ligi Windoor Cup
Przypomnijmy sobie jak było w latach ubiegłych.
To już trzecie finały z naszym udziałem i zarazem ostatnie naszego rocznika według regulaminu.
W edycji 2016 wygraliśmy ligę Windoor Cup, to był wspaniały sukces naszego rocznika.
W edycji 2017 zajęliśmy 3 miejsce a nasza drużyna dostała nagrodę fair play zawodów.
Nie ważne jak jutro nam pójdzie, najważniejsze, że w każdej edycji nasza drużyna przebrnęła przez wymagające eliminacje i dotarła do finałów, to już jest wielka wygrana naszych dzieciaków. Zawsze w tych rozgrywkach było dużo zabawy, wiele pięknych bramek, sportowych emocji oraz pozytywnej energii .
Rywalizacja tak młodych piłkarzy była niezwykła, pełna sportowej walki i ambicji.
Finały zawsze rządzą się swoimi prawami tu już nie ma faworyta,
dlatego trzymamy kciuki za występ naszego zespołu i zapraszamy jutro na finały w szkole XIII L.O ul. 25Czerwca 79 godzina 9.00.