2 kolejka _liga E2 Orlik

E2 Orlik grupa 1

Broń Radom vs Bielik Wierzbica

Spotykamy się w sobotę o godz. 9:30 Orlik przy LO Chałubiński ul.Mariacka 25

Skład: Cieloch Cyprian, Zarębski Igor, Krajewski Mateusz, Lis Max, Rutkowski Kacper, Tuzinek Hubert, Skorża Mati, Skowroński Miłosz, Stępniewski Franek, Skoneczny Wiktor, Wilczyński Łukasz, Staniszewski Kuba, Kozłowski Wiktor.

Zabieramy ze sobą legitymacje i karty zdrowia. Proszę rodzica który ma stroje o ich zabranie na mecz.

E2 Orlik grupa 3

Broń II Radom vs Energia I Kozienice

Spotykamy się w sobotę o godz. 8:50 przy klubie Broń Radom (gramy w Kozienicach Orlik przy PG1 Nowy Świat 24)

Skład: Turbiarz Adam, Wąsik Łukasz, Zaręba Kuba, Rutkowski-Ejma Kacper, Karpiński Marcin, Wilczyński Wiktor, Gibała Leon, Fokt Marcel, Żeromiński Kacper, Bartosiak Gabryś, Lech Kacper, Jeżak Nikodem, Szewczyk Bartek, Jezierski Michał.